Сандра личи в сиропе Без консервантов

Sandra
Сандра личи в сиропе Без консервантовСандра личи в сиропе Без консервантов
masa netto

masa netto

565 g

data przydatności

expiry date:

2028-06-15

pojemność

cena za kilogram

18,27 zł / kg

kraj

Country of origin

Wietnam

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902709120186

5902709120186

price: 10,32 zł

10.32 PLN 2028-06-15 NewCondition

liczi, woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 381 kJ
tłuszcz w tym0.3 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0.1 g
węglowodany w tym23.1 g
- cukry 22.2 g
błonnik 0.1 g
białko 0.5 g
sól 17.5 mg

Sandra
About the brand:Sandra
zasmakuj świata z przepełnionych słońcem regionów upraw
Legally regulated product name:Liczi w syropie.
Other information:580 ml
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość puszki przełożyć do plastikowego pojemnika. Przechowywać w lodówce maksymalnie 3 dni.
Recipes:Sorbet z liczi
Składniki
1 puszka liczi Sandra
400 ml mleczka kokosowego
1-2 banany
5 łyżek cukru
2-3 łyżeczki soku z cytryny
szczypta soli
Sprawdzone przepisy
Type of packaging:Puszka konserwowa
Country of origin:Wietnam
Producer's address:Wyprodukowano dla
LEVANT Foods Sp. z o.o.
ul. Smoluchowskiego 11a
60-179 Poznań
Poland
Return address:LEVANT Foods Sp. z o.o.
ul. Smoluchowskiego 11a
60-179 Poznań
Poland
tel.: +48 61 88 66 600
MK МК Ломтики MK МК Ломтики
ананаса в легком сиропе 565 g
12,71zł/kg

price: 7,18 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-26
Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
w lekkim 565 g
12,96zł/kg

price: 7,32 zł

PLN
1
94
expiry date
2027-06-30
Amaizin Amaizin Amaizin Amaizin
собственном БИО соке Ананасовые дольки в 400 g
43,90zł/kg

price: 17,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-26
REDUCED PRICE -10%
Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

price: 7,38 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-12-31
Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
720 ml
24,99zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-12-31
Batom Батом лимон с Batom Батом лимон с
имбирем в сиропе BIO 220 g
72,68zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-05
MK МК Половинки MK МК Половинки
персиков в светлом сиропе 820 g
9,74zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-12-31
Aarts Дольки Aarts Дольки
сиропе БИО персиков Аартс в легком 350 g
47,31zł/kg

price: 16,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-12-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5