море ? соли грубого йодированная

o'Sole Wybierz się z o\'Sole w kulinarną podróż i poznaj jedną z podstawowych przypraw kuchni śródziemnomorskiej. \n\nSól morska sprawi, że odkryjesz na nowo smak ulubionych potraw.\n\nSól morska powstaje podczas odparowania wody morskiej. Gruboziarnista sól doskonale nadaje się do młynków.
море ? соли грубого йодированнаяморе ? соли грубого йодированная
masa netto

masa netto

900 g

pojemność

cena za kilogram

4,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977002081

5900977002081

price: 3,80 zł

3.80 PLN NewCondition
sól morska NaCl - 99,5%, substancja wzbogacająca: KlO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca - E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 0 kJ / 0 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 99,5 g
Składniki mineralne
Jod 2310 µg / 1540%*
* % Dziennej referencyjnej wartości spożycia.

Wybierz się z o\'Sole w kulinarną podróż i poznaj jedną z podstawowych przypraw kuchni śródziemnomorskiej.
Sól morska sprawi, że odkryjesz na nowo smak ulubionych potraw.
Sól morska powstaje podczas odparowania wody morskiej. Gruboziarnista sól doskonale nadaje się do młynków.
Features:doskonała do młynków
brand:o\'Sole
About the brand:o\'Sole sobie
Legally regulated product name:Sól morska, gruboziarnista, spożywcza, jodowana
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:CENOS Sp. z o.o.
ul. Gen. Sikorskiego 22
62-300 Września
Return address:CENOS Sp. z o.o.
ul. Gen. Sikorskiego 22
62-300 Września
Radix Radix-Bis Sól himalajska Radix Radix-Bis Sól himalajska
różowa 900 g
9,21zł/kg

price: 8,29 zł

PLN
1
4
expiry date 2035-02-15
Salvita Salvita
250 g
46,36zł/kg

price: 11,59 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-10-30
500 g
23,98zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-05-30
Kujawska вакуумная Kujawska вакуумная
соль йодированная 1 kg

price: 4,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-21
o'Sole соль пищевая o'Sole соль пищевая
штраф Сгущенное йодированную 1 kg

price: 3,50 zł

PLN
1
16
expiry date 2028-07-25
o'Sole oСоль, o'Sole oСоль,
соль йодированная каменная 1 kg

price: 3,49 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-08-30
Prymat нитрит соль Prymat нитрит соль
50 g
47,40zł/kg

price: 2,37 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-09-30
o'Sole каменная соль o'Sole каменная соль
йодированная 1 kg

price: 3,51 zł

PLN
1
16
expiry date 2028-09-30
o'Sole o Соль o'Sole o Соль
поваренная йодированная 1 kg

price: 3,49 zł

PLN
1
18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5