горчица Kremska

Roleski
55
Ok.горчица Kremska
55
Wybitny, kremowy smak, lekko słodki. Gładka konsystencja. Znakomita musztardaгорчица Kremska
46горчица Kremska

Musztarda Kremska to lekko słodka w smaku musztarda, która swoją aksamitną i kremową konsystencję zawdzięcza bardzo drobno zmielonej gorczycy. Subtelny, wyważony smak to efekt idealnie dobranej mieszanki przypraw.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

Wyśmienity dodatek do wędlin i żółtego sera; sprawdzi się także jako składnik sosów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

горчица Kremskaгорчица Kremska
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-20

pojemność

cena za kilogram

21,31 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044003598

5901044003598

price: 3,73 zł

buy 10 szt. for 3.67 zł/szt
3.73 PLN 2027-05-20 NewCondition

woda, ocet spirytusowy,  gorczyca, cukier, sól, ekstrakt kurkumy


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 499 kJ/119 kcal

Tłuszcz 4,2 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

- w tym cukry 11 g

Białko 3,7 g

Sól 2,0 g


Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera

Musztarda Kremska to lekko słodka w smaku musztarda, która swoją aksamitną i kremową konsystencję zawdzięcza bardzo drobno zmielonej gorczycy. Subtelny, wyważony smak to efekt idealnie dobranej mieszanki przypraw.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

Wyśmienity dodatek do wędlin i żółtego sera; sprawdzi się także jako składnik sosów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


brand:

Firma Roleski


Legally regulated product name:Musztarda kremska
Storage:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła.


Type of packaging:

Słoik


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


Return address:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska
tel./fax +48 14 631 35 00

How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2023-09-27 15:11:23Ok.
  • megalo , 2019-03-09 19:53:40Wybitny, kremowy smak, lekko słodki. Gładka konsystencja. Znakomita musztarda



Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Французская Roleski Французская
горчица Roleski 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Хшанув 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Таблица Roleski Таблица
горчицы 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski Ролески Roleski Ролески
Ерозолимская Горчица 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Ролески Roleski Ролески
Старопольская горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Ролески Roleski Ролески
Медовая Горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Roleski Горчица Roleski Горчица
викингов 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-08-11
Roleski дижонской Roleski дижонской
горчицы 165 g
24,18zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-03-16
Roleski Roleski Trinidad Scorpion Roleski Roleski Trinidad Scorpion
острая Mustard, линия Street Food, очень 210 g
23,76zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-04-24
Roleski Ролески Roleski Ролески
горчица средней остроты 900 g
16,11zł/kg

price: 14,50 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-03-05
Roleski Нежная Roleski Нежная
горчица Ролески 900 g
16,11zł/kg

price: 14,50 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-01-22
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Roleski Горчица Roleski Горчица
столовая Ролески 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-06-22
Roleski Столовый Roleski Столовый
майонез Ролески 280 g
25,46zł/kg

price: 7,13 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-07-20
Roleski Столовый Roleski Столовый
майонез Ролески 850 ml
18,53zł/l

price: 15,75 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-07-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5