сладкий перец молотый

Prymat
59сладкий перец молотый
Warto wiedzieć: Papryka słodka mielona ma wyrazisty, przyjemnie słodki smak. Nadaje potrawom wyśmienity aromat, a także piękną i intensywną barwę. Pasuje do: - gulaszów - mięs - lecza - marynat - sosów pomidorowych Nietypowe zastosowanie: Posyp szczyptą papryki jaja na twardo. Nie tylko dodasz im smaku, ale też pięknie je udekorujesz.
сладкий перец молотыйсладкий перец молотый
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

105,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000437

5901135000437

price: 2,10 zł

2.10 PLN 2029-07-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Papryka słodka mielona ma wyrazisty, przyjemnie słodki smak. Nadaje potrawom wyśmienity aromat, a także piękną i intensywną barwę. Pasuje do: - gulaszów - mięs - lecza - marynat - sosów pomidorowych Nietypowe zastosowanie: Posyp szczyptą papryki jaja na twardo. Nie tylko dodasz im smaku, ale też pięknie je udekorujesz.
Features:pełne aromatu zioła i przyprawy
brand:Prymat
Legally regulated product name:Papryka słodka mielona.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.




    Cykoria Cykoria Papryka mielona Cykoria Cykoria Papryka mielona
    słodka 20 g
    90,50zł/kg

    price: 1,81 zł

    PLN
    1
    67
    expiry date 2028-06-30
    Prymat Prymat Паприка Prymat Prymat Паприка
    копченая молотая сладкая 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-07-30
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat весь тмин Prymat весь тмин
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-04-30
    Prymat Prymat
    гранулированный чеснок 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2029-06-30
    Prymat Prymat Przyprawa Curry Prymat Prymat Przyprawa Curry
    20 g
    111,00zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date
    2028-05-30
    Prymat фарш куркума Prymat фарш куркума
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-02-28
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat базилик Prymat базилик
    предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    expiry date 2028-05-30
    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
    кайенский перец ) фарш 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Prymat нитрит соль Prymat нитрит соль
    50 g
    47,40zł/kg

    price: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-09-30
    Prymat душистый перец Prymat душистый перец
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5