Radix-Бис каменной соли

Radix
52Radix-Бис каменной соли
Radix-Бис каменной солиRadix-Бис каменной соли
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

7,30 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569000791

5907569000791

price: 7,30 zł

7.30 PLN NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kujawska вакуумная Kujawska вакуумная
    соль йодированная 1 kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-21
    o'Sole соль пищевая o'Sole соль пищевая
    штраф Сгущенное йодированную 1 kg

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2028-07-25
    Skarby Oceanu Crystalline Planet Skarby Oceanu Crystalline Planet
    мелкого помола Гималайская соль розового 1 kg

    price: 10,33 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2030-12-31
    Skarby Oceanu Сокровища Skarby Oceanu Сокровища
    моря соли грубого помола океана 1 kg

    price: 13,27 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2030-08-14
    Skarby Oceanu Сокровища Skarby Oceanu Сокровища
    мелко нарезанные океана Соль черный Kala Namak 1 kg

    price: 12,83 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2038-08-31
    o'Sole oСоль, o'Sole oСоль,
    соль йодированная каменная 1 kg

    price: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-08-30
    o'Sole каменная соль o'Sole каменная соль
    йодированная 1 kg

    price: 3,51 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2028-09-30
    Bio Planet Crystalline Planet Sól Bio Planet Crystalline Planet Sól
    Kłodawska Крупнозернистый 600 g
    10,63zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5