Big Nature Молотый базилик

Big Nature
51Big Nature Молотый базилик
Big Nature Молотый базилик  Big Nature Молотый базилик
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

48,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623704

5903351623704

price: 4,85 zł

product temporarily unavailable
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
4.85 PLN NewCondition

Bazylia suszona mielona.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Big Nature Пажитник Big Big Nature Пажитник Big
    Nature Ground 100 g
    43,80zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Prymat базилик Prymat базилик
    предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Cykoria Cykoria Bazylia Cykoria Cykoria Bazylia
    10 g
    185,00zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-03-30
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Big Nature Большая Big Nature Большая
    природа Эритрит 1 kg

    price: 25,34 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2029-02-06
    Big Nature Big Nature
    Студенческая смесь Big Nature 200 g
    43,20zł/kg

    price: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
    мелкая Розовая гималайская соль, 1.1 kg
    8,17zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2030-05-31
    Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
    сушеная нарезанная клюква 150 g
    57,20zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-03-17
    Big Nature Big Nature Bio Big Nature Big Nature Bio
    холодного отжима Конопляное масло 250 ml
    103,96zł/l

    price: 25,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Big Nature Масло Big Nature Масло
    авокадо Big Nature Bio Extra Virgin 250 ml
    130,20zł/l

    price: 32,55 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
    сироп агавы премиум-класса 340 g
    41,15zł/kg

    price: 13,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-03
    Big Nature Big Nature Масло Big Nature Big Nature Масло
    холодного отжима сладкого миндаля 250 ml
    82,08zł/l

    price: 20,52 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5