Приправа для курицы Prymat Spicy

Prymat
51Приправа для курицы Prymat Spicy
Warto wiedzieć: Przyprawa do kurczaka pikantna nadaje daniom z drobiu wyrazisty ostry smak. Swoją pikantność zawdzięcza chili i imbirowi. Proponujemy dodać ½ łyżeczki przyprawy (ok. 2,2 g) na 100 g mięsa. Pasuje do: - kurczaka - gulaszów: mięsnych i warzywnych - szaszłyków Nietypowe zastosowanie: Ta mieszanka jest idealna do dań kuchni azjatyckiej, meksykańskiej czy arabskiej.
Приправа для курицы Prymat SpicyПриправа для курицы Prymat Spicy
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

79,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135015134

5901135015134

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-07-30 NewCondition
sól, papryka słodka, cebula, chili (6,7 %), gorczyca biała, majeranek, rozmaryn, imbir (1 %), bazylia, cząber, pieprz czarny, natka pietruszki, czosnek, olej rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna771 kJ / 185 kcal
Tłuszcz7,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany15 g
w tym cukry6,0 g
Białko7,2 g
Sól45,6 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Przyprawa do kurczaka pikantna nadaje daniom z drobiu wyrazisty ostry smak. Swoją pikantność zawdzięcza chili i imbirowi. Proponujemy dodać ½ łyżeczki przyprawy (ok. 2,2 g) na 100 g mięsa. Pasuje do: - kurczaka - gulaszów: mięsnych i warzywnych - szaszłyków Nietypowe zastosowanie: Ta mieszanka jest idealna do dań kuchni azjatyckiej, meksykańskiej czy arabskiej.
Features:bez dodatku glutaminianu sodu
brand:Prymat
Legally regulated product name:Przyprawa do kurczaka, pikantna - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat приправа для Prymat приправа для
    картофеля и картофеля фри 25 g
    93,20zł/kg

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2029-07-30
    Cykoria Cykoria Curry Cykoria Cykoria Curry
    expiry date 2028-05-30
    Radix Radix-Bis Czubrica green Radix Radix-Bis Czubrica green
    25 g
    143,20zł/kg

    price: 3,58 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-02
    Radix Radix-Bis Czubrica red Radix Radix-Bis Czubrica red
    25 g
    143,20zł/kg

    price: 3,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-07-02
    Radix Радикс-Бис Radix Радикс-Бис
    Травы Бабушка Ядзия 25 g
    119,60zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-24
    Radix Радикс-Бис 19 Radix Радикс-Бис 19
    трав Брата Альберта 25 g
    143,20zł/kg

    price: 3,58 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-02
    Kamis Kamis curry Kamis Kamis curry
    expiry date 2029-01-25
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat базилик Prymat базилик
    предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    expiry date 2028-05-30
    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
    кайенский перец ) фарш 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5