Piątnica
51
Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2026-10-09

pojemność

cena za litr

29,95 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531001024

5900531001024

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-10-09 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1426 kJ / 346 kcal
Tłuszcz36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Węglowodany3,3 g
w tym cukry3,3 g
Białko2,2 g
Sól0,05 g

Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Features:do deserów
brand:Piątnica
Legally regulated product name:Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana.
Storage:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +6 ℃. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cremona классический Cremona классический
    кофе отбеливатель 200 g
    39,95zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2028-06-30
    Bakoma Бакома жирные Bakoma Бакома жирные
    сливки 30% жирности 200 g
    33,20zł/kg

    price: 6,64 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-08
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata сливки Łaciata Łaciata сливки
    ультрапастеризованные 12% жирности кофе 500 ml
    15,98zł/l

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-21
    Łaciata Крем aciata для Łaciata Крем aciata для
    десертов UHT 30% жирности 500 ml
    21,32zł/l

    price: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-07
    Łaciata кофе сливки Łaciata кофе сливки
    10x10g 100 g
    23,30zł/kg

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-04
    Piątnica Пятница Piątnica Пятница
    творог 200 g
    21,95zł/kg

    price: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-10-13
    Piątnica "Страна Сыр" с Piątnica "Страна Сыр" с
    зеленым луком 150 g
    24,93zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-12
    REDUCED PRICE -10%
    Piątnica "Страна Сыр" Piątnica "Страна Сыр"
    свет 150 g
    22,13zł/kg

    price: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-10-07
    Piątnica Pitnica, крем для Piątnica Pitnica, крем для
    супов 18% 200 ml
    19,30zł/l

    price: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica сыр Piątnica сыр
    маскарпоне 250 g
    42,80zł/kg

    price: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-26
    Piątnica Творог Pitnica Piątnica Творог Pitnica
    жирный 8% жирности. 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2026-10-21
    Piątnica Творог Piątnica Piątnica Творог Piątnica
    полужирный 4% жирности 250 g
    24,92zł/kg

    price: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-10-18
    Piątnica творожные Piątnica творожные
    сырники землю, чтобы 1кг 1 kg

    price: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5