Octim
52
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2027-12-09

pojemność

cena za litr

29,97 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605002633

5901605002633

price: 8,99 zł

buy 6 szt. for 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-12-09 NewCondition
Ocet z jabłek ekologicznych 5% kwasowości. Produkt niefiltrowany i niepasteryzowany.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Octim Octim Octim Octim
    уксус 6% от Ольштынек Экологический яблочный 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-22
    Octim яблочный уксус Octim яблочный уксус
    консервантов 10% кислотности польских яблок без 5 litrów
    9,42zł/l

    price: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2028-07-02
    Bio Food яблочный Bio Food яблочный
    уксус BIO 250 мл - Био продукты 250 ml
    41,64zł/l

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-28
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    уксус фильтрованный яблочный 500 ml
    35,98zł/l

    price: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Octim Octim 410ml яблочный Octim Octim 410ml яблочный
    уксус 6% 410 ml
    22,93zł/l

    price: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-05-15
    Jamar Jamar Яблочный Jamar Jamar Яблочный
    уксус 6% 5 litrów
    11,15zł/l

    price: 55,73 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-02-29
    Jamar Яблочный уксус Jamar Яблочный уксус
    Jamar, естественно мутный 250 ml
    27,04zł/l

    price: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-25
    Jamar Яблочный уксус Jamar Яблочный уксус
    BIO
    Яблочный уксус Jamar BIO Яблочный уксус Jamar BIO
    Jamar BIO 500 ml
    13,68zł/l

    price: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2028-04-30
    Octim Французский Octim Французский
    горчицы 190 g
    23,16zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-27
    REDUCED PRICE -25%
    Octim Хрен горчицы Octim Хрен горчицы
    190 g
    15,26zł/kg

    price: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-17
    Octim горчица Sarepska Octim горчица Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-09-08
    Octim Octim Spirit уксус Octim Octim Spirit уксус
    500 ml
    11,98zł/l

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim Спиртовой Octim Спиртовой
    уксус 10 % Кислотность 500 ml
    8,30zł/l

    price: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Octim Octim Musztarda kempingowa Octim Octim Musztarda kempingowa
    190 g
    20,37zł/kg

    price: 3,87 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-07-17
    Octim Octim Горчица со Octim Octim Горчица со
    перцем и розмарином вкусом с копченым красным 190 g
    23,16zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2027-05-15
    Octim Octim спиртовой Octim Octim спиртовой
    уксус 10% кислотности 750 ml
    8,51zł/l

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date
    2028-06-17
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5