Jamar Мармелад мягкий с шиповником

Jamar
52Jamar Мармелад мягкий с шиповником
Marmolada różana Jamar to smak dzieciństwa! Wyjątkowy aromat dzikiej róży w połączeniu ze smakiem polskich owoców stanowi doskonałe uzupełnienie domowych wypieków. Nasza marmolada sprawdza się nie tylko jako nadzienie do pączków, rogalików i ciastek, jest też idealnym uzupełnieniem słodkiego śniadania.
Jamar Мармелад мягкий с шиповникомJamar Мармелад мягкий с шиповником
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

15,82 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716206567

5906716206567

price: 9,49 zł

9.49 PLN 2027-07-31 NewCondition
owoce mieszane (jabłka, aronie, dzika róża 3,6 %), cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat, Sporządzono z 100 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia1020 kJ / 240 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany57 g
- w tym cukry57 g
Błonnik2,1 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Marmolada różana Jamar to smak dzieciństwa! Wyjątkowy aromat dzikiej róży w połączeniu ze smakiem polskich owoców stanowi doskonałe uzupełnienie domowych wypieków. Nasza marmolada sprawdza się nie tylko jako nadzienie do pączków, rogalików i ciastek, jest też idealnym uzupełnieniem słodkiego śniadania.
Features:do ciast i wypieków, na pyszne śniadanie, do naleśników i gofrów, pyszne nadzienie do wypieków
brand:Jamar
About the brand:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Legally regulated product name:Marmolada miękka z owoców mieszanych o smaku dzikiej róży.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jamar Jamar
    Jamar Мультифруктовый мармелад 600 g
    14,68zł/kg

    price: 8,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-05-31
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    ананас содержанием сахара джем, 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    джем содержанием сахара персик 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    вишневое варенье содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    черники джем содержанием сахара 280 g
    27,96zł/kg

    price: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-06-30
    Jamar Жамар тертая Jamar Жамар тертая
    маринованная свекла 300 g
    14,43zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-31
    Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
    микс из моркови и гороха 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
    Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-01-31
    Jamar Джамар, Jamar Джамар,
    фасоль консервированная белая 400 g
    12,80zł/kg

    price: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-31
    Jamar Jamar Овощная Jamar Jamar Овощная
    смесь морковного горошка 380 g
    14,92zł/kg

    price: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-04-30
    Jamar Джамар Jamar Джамар
    консервированный горошек 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-07-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5