Amaizin Ананасовые дольки в собственном БИО соке

Amaizin
52Amaizin Ананасовые дольки в собственном БИО соке
Amaizin Ананасовые дольки в собственном БИО сокеAmaizin Ананасовые дольки в собственном БИО соке
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-26

pojemność

cena za kilogram

43,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496904300

8717496904300

price: 17,56 zł

17.56 PLN 2027-08-26 NewCondition

ananas*, sok ananasowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 285 kJ / 68 kcal
Tłuszcz - 0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 12 g
w tym cukry - 12 g
Białko - 1,1 g
Sól - 0,04 g


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sandra Сандра личи в Sandra Сандра личи в
    сиропе Без консервантов 565 g
    18,27zł/kg

    price: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-06-15
    REDUCED PRICE -10%
    Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
    312 g
    23,65zł/kg

    price: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2026-12-31
    Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
    720 ml
    24,99zł/l

    price: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-12-31
    Batom Батом лимон с Batom Батом лимон с
    имбирем в сиропе BIO 220 g
    72,68zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-05
    MK МК Половинки MK МК Половинки
    персиков в светлом сиропе 820 g
    9,74zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-12-31
    MK МК Ломтики MK МК Ломтики
    ананаса в легком сиропе 565 g
    12,71zł/kg

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-26
    Aarts Дольки Aarts Дольки
    сиропе БИО персиков Аартс в легком 350 g
    47,31zł/kg

    price: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    price: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    expiry date
    2027-06-30
    Amaizin Органическая Amaizin Органическая
    кокосовая паста Amaizin 200 g
    84,95zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-08
    Amaizin Обертывания Amaizin Обертывания
    Amaizin Tortilla BIO 240 g
    53,13zł/kg

    price: 12,75 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Амайзин, Amaizin Амайзин,
    томатов без глютена BIO кукурузные чипсы со вкусом 100 g
    75,10zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
    мягкий, безглютеновый BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Обертывания Amaizin Обертывания
    источник пищевых волокон BIO Amaizin Tortilla с отрубями 240 g
    53,08zł/kg

    price: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-29
    Amaizin Амайзин Amaizin Амайзин
    без глютена БИО Черная фасоль в рассоле 400 g
    20,63zł/kg

    price: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2029-02-26
    Amaizin Соус Амайзин Amaizin Соус Амайзин
    глютена Сальса острый БИО без 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Амайзин Чипсы Amaizin Амайзин Чипсы
    глютена, БИО кукурузные соленые, без 250 g
    44,52zł/kg

    price: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-03-03
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5