Октим Горчица с паприкой

Octim Musztarda z papryką dedykowana jest dla osób gustujących w ostrych, wytrawnych dodatkach. Niepowtarzalna w smaku musztarda połączona z papryka czerwoną grys oraz papryką słodką tworzy kompozycję, bez której nie obejdzie się żadne danie na ostro czy grill. Idealnie nadaje się jako dodatek do wielu dań, marynat do mięs i ryb czy jako dresing do sałatek z owocami. Dodają uroku każdej potrawie na talerzu.
Октим Горчица с паприкойОктим Горчица с паприкой
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-18

pojemność

cena za kilogram

19,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605003487

5901605003487

price: 3,73 zł

buy 10 szt. for 3.40 zł/szt
3.73 PLN 2026-12-18 NewCondition
Musztarda z papryką dedykowana jest dla osób gustujących w ostrych, wytrawnych dodatkach. Niepowtarzalna w smaku musztarda połączona z papryka czerwoną grys oraz papryką słodką tworzy kompozycję, bez której nie obejdzie się żadne danie na ostro czy grill. Idealnie nadaje się jako dodatek do wielu dań, marynat do mięs i ryb czy jako dresing do sałatek z owocami. Dodają uroku każdej potrawie na talerzu.
Octim Французский Octim Французский
горчицы 190 g
23,16zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-27
REDUCED PRICE -25%
Octim Хрен горчицы Octim Хрен горчицы
190 g
15,26zł/kg

price: 2,90 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-17
Octim горчица Sarepska Octim горчица Sarepska
190 g
19,79zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-09-08
Octim Octim Musztarda kempingowa Octim Octim Musztarda kempingowa
190 g
20,37zł/kg

price: 3,87 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-07-17
Octim Octim Горчица со Octim Octim Горчица со
перцем и розмарином вкусом с копченым красным 190 g
23,16zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-05-15
Octim Octim Мазуры Мед Octim Octim Мазуры Мед
expiry date
2027-05-15
Octim Таблица Octim Octim Таблица Octim
Горчица Mazurska 190 g
20,32zł/kg

price: 3,86 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-03-13
REDUCED PRICE -25%
Octim Октим Горчица с Octim Октим Горчица с
апельсином 190 g
20,53zł/kg

price: 3,90 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-18
Octim Octim Mustard a la Dijon Octim Octim Mustard a la Dijon
expiry date
2027-09-23
Octim Octim Octim Octim
горчица Органическая острая 180 g
28,89zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-06-15
Octim Octim Organic мягкая Octim Octim Organic мягкая
горчица 180 g
28,89zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-07-22
Octim Горчица Октим Octim Горчица Октим
Дели 190 g
19,84zł/kg

price: 3,77 zł

PLN
1
30
expiry date
2027-07-17
Octim Octim Spirit уксус Octim Octim Spirit уксус
500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim яблочный уксус Octim яблочный уксус
консервантов 10% кислотности польских яблок без 5 litrów
9,42zł/l

price: 47,10 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-07-02
Octim Спиртовой Octim Спиртовой
уксус 10 % Кислотность 500 ml
8,30zł/l

price: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-09
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5