Octim Musztarda z Whiskey powstaje z całych ziaren gorczycy, dzięki czemu jest bardziej wyrazista. Idealnie sprawdzi się dla miłośników Whiskey. Jest doskonałym uzupełnieniem potraw z grilla. W połączeniu z delikatnymi potrawami nadaje im wyrazistości. Musztarda z Whiskey pozwala nadać daniom mięsnym prawdziwego charakteru pozwalającego się przenieść myślami na irlandzkie wrzosowiska skąd pochodzi ten charakterny dodatek w naszej musztardzie. Stosuj ją do pieczeni, a nawet przystawek na imprezie, grillu z paczką przyjaciół.
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-18

pojemność

cena za kilogram

16,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004217

5901605004217

price: 3,21 zł

3.21 PLN 2026-11-18 NewCondition
REDUCED PRICE -25%
Octim Octim Musztarda z Whiskey Octim Octim Musztarda z Whiskey
190 g
16,89zł/kg

price: 3,21 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-11-18
Musztarda z Whiskey powstaje z całych ziaren gorczycy, dzięki czemu jest bardziej wyrazista. Idealnie sprawdzi się dla miłośników Whiskey. Jest doskonałym uzupełnieniem potraw z grilla. W połączeniu z delikatnymi potrawami nadaje im wyrazistości. Musztarda z Whiskey pozwala nadać daniom mięsnym prawdziwego charakteru pozwalającego się przenieść myślami na irlandzkie wrzosowiska skąd pochodzi ten charakterny dodatek w naszej musztardzie. Stosuj ją do pieczeni, a nawet przystawek na imprezie, grillu z paczką przyjaciół.
Octim Французский Octim Французский
горчицы 190 g
23,16zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-27
REDUCED PRICE -25%
Octim Хрен горчицы Octim Хрен горчицы
190 g
15,26zł/kg

price: 2,90 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-17
Octim горчица Sarepska Octim горчица Sarepska
190 g
19,79zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-09-08
Octim Octim Musztarda kempingowa Octim Octim Musztarda kempingowa
190 g
20,37zł/kg

price: 3,87 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-07-17
Octim Octim Горчица со Octim Octim Горчица со
перцем и розмарином вкусом с копченым красным 190 g
23,16zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-05-15
Octim Octim Мазуры Мед Octim Octim Мазуры Мед
expiry date
2027-05-15
Octim Таблица Octim Octim Таблица Octim
Горчица Mazurska 190 g
20,32zł/kg

price: 3,86 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-03-13
REDUCED PRICE -25%
Octim Октим Горчица с Octim Октим Горчица с
апельсином 190 g
20,53zł/kg

price: 3,90 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-18
Octim Octim Spirit уксус Octim Octim Spirit уксус
500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim яблочный уксус Octim яблочный уксус
консервантов 10% кислотности польских яблок без 5 litrów
9,42zł/l

price: 47,10 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-07-02
Octim Спиртовой Octim Спиртовой
уксус 10 % Кислотность 500 ml
8,30zł/l

price: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-09
Octim Octim Octim Octim
уксус 6% от Ольштынек Экологический яблочный 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-22
Octim Octim 410ml яблочный Octim Octim 410ml яблочный
уксус 6% 410 ml
22,93zł/l

price: 9,40 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-05-15
Octim Octim спиртовой Octim Octim спиртовой
уксус 10% кислотности 750 ml
8,51zł/l

price: 6,38 zł

PLN
1
23
expiry date
2028-06-17
Octim Octim уксус с Octim Octim уксус с
белым вином Olsztynka 250 ml
38,12zł/l

price: 9,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5