Виньяр Овощной бульон

Winiary
55
Dlaczego nie polski produkt?Виньяр Овощной бульон
53Виньяр Овощной бульон
Bulion warzywny WINIARY to gęsty, bogaty w smak i w pełni wegetariański bulion przygotowany według wyjątkowej receptury, na bazie starannie dobranych jarzyn. Jego prosty skład sprawia, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, bulionu na włoszczyźnie. Polecany do przyrządzania przepysznych zup warzywnych, sosów, a także dań wegetariańskich. Bulion warzywny WINIARY ma półpłynną konsystencję, która ułatwia dozowanie i szybkie rozpuszczanie w potrawach. W skład wegetariańskiego bulionu warzywnego wchodzą klasyczne jarzyny, takie jak marchew, por i cebula. Dzięki temu zapewnia Twoim potrawom intensywny aromat i wyrazisty smak. Produkt jest wyjątkowo wygodny i wydajny – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Bulion został zapakowany w szklany słoiczek i zapasteryzowany, podobnie jak domowe przetwory. Cechy produktu: • delikatny i wyważony w smaku, dzięki recepturze na bazie włoszczyzny • idealny jako dodatek do warzywnych zup oraz do podkreślenia smaku dań bezmięsnych • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: wołowym i drobiowym. Wypróbuj bulion drobiowy WINIARY i gotuj tak, jak lubisz! Alergeny: Zawiera seler, pszenicę. Może zawierać mleko. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Виньяр Овощной бульонВиньяр Овощной бульон
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

49,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036904872

7613036904872

price: 7,99 zł

buy 6 szt. for 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-07-30 NewCondition
baza bulionu warzywnego 65,5 % (woda, sól, ekstrakt drożdży, warzywa 6,1% (marchew, cebula, por, czosnek, seler), olej słonecznikowy, zagęszczony sok z cytryny, sól morska), woda, cukier, skrobia kukurydziana, aromaty (z pszenicą, selerem), kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna:18 kJ / 4 kcal
Tłuszcz:0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,0 g
Węglowodany:0,6 g
w tym cukry:0,4 g
Błonnik:0,0 g
Białko:0,2 g
Sól:0,77 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Seler : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bulion warzywny WINIARY to gęsty, bogaty w smak i w pełni wegetariański bulion przygotowany według wyjątkowej receptury, na bazie starannie dobranych jarzyn. Jego prosty skład sprawia, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, bulionu na włoszczyźnie. Polecany do przyrządzania przepysznych zup warzywnych, sosów, a także dań wegetariańskich. Bulion warzywny WINIARY ma półpłynną konsystencję, która ułatwia dozowanie i szybkie rozpuszczanie w potrawach. W skład wegetariańskiego bulionu warzywnego wchodzą klasyczne jarzyny, takie jak marchew, por i cebula. Dzięki temu zapewnia Twoim potrawom intensywny aromat i wyrazisty smak. Produkt jest wyjątkowo wygodny i wydajny – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Bulion został zapakowany w szklany słoiczek i zapasteryzowany, podobnie jak domowe przetwory. Cechy produktu: • delikatny i wyważony w smaku, dzięki recepturze na bazie włoszczyzny • idealny jako dodatek do warzywnych zup oraz do podkreślenia smaku dań bezmięsnych • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: wołowym i drobiowym. Wypróbuj bulion drobiowy WINIARY i gotuj tak, jak lubisz! Alergeny: Zawiera seler, pszenicę. Może zawierać mleko. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Features:odpowiedni dla wegetarian, 6,99 zł - cena rekomendowana
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Pasteryzowany bulion warzywny. Na bazie włoszczyzny.
Other information:Zawartość netto: 160 g e (131 ml) Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data nadrukowana na nakrętce. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Preparation and use:Sposób użycia: Do przygotowania bulionu użyj 3 łyżki (45 g) produktu na 1 litr wrzącej wody, wymieszaj, ponownie zagotuj. Zawartość słoika wystarczy do przygotowania 3,5 litra bulionu warzywnego. Rozwarstwienie się produktu jest procesem naturalnym. Przed użyciem wstrząśnij. Zawsze używaj czystej łyżki.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Return address:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2026-08-06 10:03:59Dlaczego nie polski produkt?



Winiary бульонные Winiary бульонные
растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Winiary Виняры кубики Winiary Виняры кубики
бульона 12 Растительные 120 g
43,58zł/kg

price: 5,23 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-28
Kucharek Кучарек Kucharek Кучарек
expiry date 2027-04-30
Bulion 120г Bulion 120г
вегетарианец бульон 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-18
Winiary Винный бульон Winiary Винный бульон
кубиков) в говяжьих кубиках (6 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Winiary бульонные Winiary бульонные
бульон кубики 12 кубиков говяжий 120 g
56,58zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-03-30
REDUCED PRICE -40%
Winiary бульон Winiary бульон
куриный суп 170 g
32,71zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-30
Winiary бульонные Winiary бульонные
кубики соуса 6 Kostak мясо 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-05-30
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Winiary пудинг с Winiary пудинг с
сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Winiary лимонного Winiary лимонного
желе 71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Winiary майонез Winiary майонез
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5