Винни мусс 100 % фруктовый яблоко банан

Kubuś
56Винни мусс 100 % фруктовый яблоко банан
Винни мусс 100 % фруктовый яблоко бананВинни мусс 100 % фруктовый яблоко банан
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

31,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901067400848

5901067400848

price: 3,14 zł

3.14 PLN 2027-07-30 NewCondition
Kubuś Винни мусс 100 % Kubuś Винни мусс 100 %
фруктовый яблоко банан 100 g
29,90zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-01-30
przeciery z: jabłek (94 %) i bananów (6 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia225 kJ / 53 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany11 g
w tym cukry10 g
błonnik1,5 g
białko<0,5 g
sól<0,01 g
Cukier pochodzi wyłącznie z owoców

dobry skład!, bez dodatku cukru, porcja owoców, bez konserwantów, Polska Marka
Safety warning:Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.
brand:Kubuś
Legally regulated product name:Mus jabłkowo-bananowy. Pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło błonnika.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu.
Preparation and use:Spożyj bezpośrednio po otwarciu.
Type of packaging:Woreczek
Producer's address:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Return address:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Kubuś муз 100% фрукты и Kubuś муз 100% фрукты и
    морковь морковь яблоко банан 100 g
    29,90zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-28
    Dawtona Dawtona. Второй Dawtona Dawtona. Второй
    морковно-манговое яблоко завтрак. Мусс 100% 100 g
    22,10zł/kg

    price: 2,21 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-19
    REDUCED PRICE -10%
    Dawtona Dawtona Второй Dawtona Dawtona Второй
    сливовое яблоко завтрак Мусс 100% груша 100 g
    19,50zł/kg

    price: 1,95 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-01-07
    Alce Nero Alce Nero mus morelowy Alce Nero Alce Nero mus morelowy
    BIO 270 g
    81,44zł/kg

    price: 21,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-05-20
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Клубничный мусс BIO 270 g
    88,85zł/kg

    price: 23,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-18
    Jamar Джамар Jamar Джамар
    яблочный мусс 260 g
    16,58zł/kg

    price: 4,31 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2029-01-31
    Owolovo OWOLOVO Вишня, Owolovo OWOLOVO Вишня,
    яблоко и вишневый мусс 200 g
    21,90zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-07-07
    Owolovo OWOLOVO Яблково Owolovo OWOLOVO Яблково
    Фруктовое пюре 200 g
    21,90zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-08
    Kubuś банановый сок Kubuś банановый сок
    - морковь - яблоко 300 ml
    12,90zł/l

    price: 3,87 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    Kubuś морковный сок , Kubuś морковный сок ,
    малина и яблоки 300 ml
    13,30zł/l

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-04-30
    Kubuś морковный сок Kubuś морковный сок
    - персик - яблоко 300 ml
    13,30zł/l

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-04-30
    Kubuś Kubuś Sok 100% Kubuś Kubuś Sok 100%
    850 ml
    7,36zł/l

    price: 6,26 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-04-30
    Kubuś Kubuś Waterrr Kubuś Kubuś Waterrr
    500 ml
    6,90zł/l

    price: 3,45 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date
    2027-03-30
    Kubuś Kubuś Waterrr Kubuś Kubuś Waterrr
    500 ml
    6,90zł/l

    price: 3,45 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-03-30
    Kubuś Kubuś Sok 100% jabłko Kubuś Kubuś Sok 100% jabłko
    marchew 850 ml
    7,36zł/l

    price: 6,26 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-04-30
    Kubuś Kubuś 100% Sok jabłkowy Kubuś Kubuś 100% Sok jabłkowy
    300 ml
    11,67zł/l

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-04-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5