бульонные кубики соуса 6 Kostak мясо

Winiary
55
NADAJE SWIETNY SMAK SOSU бульонные кубики соуса 6 Kostak мясо
54бульонные кубики соуса 6 Kostak мясо
бульонные кубики соуса 6 Kostak мясобульонные кубики соуса 6 Kostak мясо
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

61,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613031317660

7613031317660

price: 3,71 zł

3.71 PLN 2027-03-30 NewCondition
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, skrobia ziemniaczana, aromaty, suszone warzywa 3,2 % (cebula, czosnek 0,5 %), barwnik (E 150d), suszone mięso wołowe 0,4 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml bulionu
Wartość energetyczna26 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,4 g
w tym cukry0,2 g
Błonnik0,0 g
Białko0,2 g
Sól0,92 g
*RWS=Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 30 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
**po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Winiary
Legally regulated product name:Bulion pieczeniowy.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Aby uzyskać esencjonalny bulion, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2017-11-23 00:52:54NADAJE SWIETNY SMAK SOSU



Winiary Винный бульон Winiary Винный бульон
кубиков) в говяжьих кубиках (6 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Winiary бульонные Winiary бульонные
растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Kucharek Кучарек Kucharek Кучарек
expiry date 2027-04-30
Knorr Кнорр Куриный Knorr Кнорр Куриный
expiry date
2027-08-30
Winiary бульонные Winiary бульонные
бульон кубики 12 кубиков говяжий 120 g
56,58zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-03-30
Knorr Кнорр Говяжий Knorr Кнорр Говяжий
expiry date 2027-09-30
Bulion 120г Bulion 120г
вегетарианец бульон 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-18
REDUCED PRICE -40%
Winiary бульон Winiary бульон
куриный суп 170 g
32,71zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-05-30
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Winiary пудинг с Winiary пудинг с
сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Winiary лимонного Winiary лимонного
желе 71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Winiary майонез Winiary майонез
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5