пряность пряный пряники и глинтвейн

Dr. Oetker
44пряность пряный пряники и глинтвейн
Przyprawa Korzenna to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw, dzięki której przyrządzisz wyjątkowo smaczny piernik i wyśmienitego grzańca.
пряность пряный пряники и глинтвейнпряность пряный пряники и глинтвейн
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

80,75 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437018003

5900437018003

price: 3,23 zł

3.23 PLN 2027-02-28 NewCondition
cukier trzcinowy, 17 % mieszanka suszonych i mielonych przypraw (ziele angielskie, goździki, kminek, kolendra, cynamon, gałka muszkatołowa, imbir, GORCZYCA, kardamon, anyż)
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Przyprawa Korzenna to doskonała kompozycja aromatycznych przypraw, dzięki której przyrządzisz wyjątkowo smaczny piernik i wyśmienitego grzańca.
Features:pełnia smaku i aromatu, wyjątkowa kompozycja przypraw
brand:Dr. Oetker
Legally regulated product name:Przyprawa korzenna w proszku do piernika i grzanego wina.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Tradycyjny piernik Składniki: 2 jajka, 100 g miękkiego masła, ¾ szkl. cukru, 100 g miodu, 1 łyżka zimnej wody, ½ szkl. kwaśnej śmietany 18 % tł., 1,5 szkl. mąki pszennej, 1 płaska łyżeczka Sody Dr. Oetkera, 1 łyżka kakao, 1 opak. Przyprawy korzennej Dr. Oetkera, 100 g bakalii (50 g suszonej żurawiny, 50 g posiekanych orzechów włoskich). Przygotowanie: Białka oddziel od żółtek. Masło ucieraj z cukrem, dodaj żółtka, miód, zimną wodę, kwaśną śmietanę, mąkę pszenną, Sodę Dr. Oetkera, kakao i Przyprawę korzenną Dr. Oetkera. Ucierając doprowadź do uzyskania gładkiej masy. Do ciasta możesz dodać oprószone mąką bakalie. Z dwóch białek ubij pianę i delikatnie wymieszaj z ciastem. Następnie ciasto przełóż do podłużnej formy (ok. 25 x 11 x 7 cm), wysmarowanej wcześniej tłuszczem i wysypanej mąką. Piekarnik nagrzej do 170 °C i piecz przez ok. 60 min. Ostudzony piernik udekoruj Polewą deserową Dr. Oetkera. Przepis na grzańca 0,5 l wina lub piwa wlej do garnka, dodaj 1 łyżeczkę Przyprawy Korzennej Dr. Oetkera, następnie podgrzej. Aby podkreślić smak grzańca, możesz dodać 2 łyżki miodu lub cukru.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-01
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Kurczaka 40 g
    44,50zł/kg

    price: 1,78 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-06-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Frytek 40 g
    24,75zł/kg

    price: 0,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-30
    Kamis Kamis curry Kamis Kamis curry
    expiry date 2029-01-25
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    expiry date 2028-05-30
    Prymat специи в Prymat специи в
    expiry date 2028-01-31
    Prymat специи для Prymat специи для
    expiry date
    2027-11-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    Ром аромат тортам 9 ml
    264,44zł/l

    price: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    порошка выпечки 30 g
    33,00zł/kg

    price: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-05-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    лимонная кислота 20 g
    90,00zł/kg

    price: 1,80 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    съедобные желатин 20 g
    149,50zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2029-02-28
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    клубничное желе сладкий момент , 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    26
    expiry date 2027-07-31
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе сладкий момент Apple, 30 g
    55,33zł/kg

    price: 1,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    желе сладкий момент вишня 30 g
    55,00zł/kg

    price: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-07-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5