Черничный фермер вся 314мл

Rolnik Borówka cała Rolnik z linii Premium stanowi obowiązkowy element świątecznych uczt i przepyszne urozmaicenie codziennych posiłków. Dodaje wykwintności i subtelnej słodyczy mięsom, pasztetom, serom i sosom. W każdym słoiku znajdują się najdorodniejsze, zbierane ręcznie borówki. Owoce te słyną ze swojego wybornego smaku i cennych wartości odżywczych. Obfitują w mikro- i makroelementy, witaminy, błonnik i przeciwutleniacze. Do tego apetycznie wyglądają, zachęcając do ucztowania. Produkt oparty jest na tradycyjnej recepturze.
Черничный фермер вся 314млЧерничный фермер вся 314мл
data przydatności

expiry date:

2028-02-28

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919005293

5900919005293

price: 11,88 zł

11.88 PLN 2028-02-28 NewCondition
borówka (49 %), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E1422, koncentrat z czarnej marchwi, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, aromat borówki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna508 kJ / 120 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany29 g
w tym cukry24 g
Białko0 g
Sól0,01 g

Borówka cała Rolnik z linii Premium stanowi obowiązkowy element świątecznych uczt i przepyszne urozmaicenie codziennych posiłków. Dodaje wykwintności i subtelnej słodyczy mięsom, pasztetom, serom i sosom. W każdym słoiku znajdują się najdorodniejsze, zbierane ręcznie borówki. Owoce te słyną ze swojego wybornego smaku i cennych wartości odżywczych. Obfitują w mikro- i makroelementy, witaminy, błonnik i przeciwutleniacze. Do tego apetycznie wyglądają, zachęcając do ucztowania. Produkt oparty jest na tradycyjnej recepturze.
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Borówka cała. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Devaldano лес клюквы Devaldano лес клюквы
expiry date 2029-01-30
Devaldano лес черники Devaldano лес черники
expiry date 2027-03-30
Łowicz клюква , чтобы Łowicz клюква , чтобы
expiry date 2027-02-28
Sante Клюква Клюква к Sante Клюква Клюква к
мясу и сыру 200 g
30,70zł/kg

price: 6,14 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-02-19
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik тертая свекла Rolnik тертая свекла
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik перец , Rolnik перец ,
консервированные 650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik тертым хреном Rolnik тертым хреном
expiry date 2026-11-10
Rolnik маринованные Rolnik маринованные
щавель 315 ml
17,27zł/l

price: 5,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
в масле 280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5