Кучарек овощной бульон

Kucharek
55
Ok.Кучарек овощной бульон
53Кучарек овощной бульон
Кучарек овощной бульонКучарек овощной бульон
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

35,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135011075

5901135011075

price: 2,12 zł

2.12 PLN 2027-04-30 NewCondition
sól, tłuszcz palmowy, skrobia, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, warzywa suszone (5 %): marchew, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, liść selera, korzeń lubczyku, cukier, aromaty (zawierają seler), kurkuma, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna947 kJ/228 kcal
Tłuszcz16 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone9,8 g
Węglowodany17 g
w tym cukry6,6 g
Białko4,0 g
Sól57,1 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku: tłuszczów utwardzonych, barwników, produkt bezglutenowy
brand:Kucharek
Legally regulated product name:Bulion warzywny w kostkach.
Other information:Masa netto: (6 x 10 g) 60 g
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: Data i nr partii z boku opakowania. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1 kostkę rozpuścić w 1/2 litra wrzącej wody. Zastosowanie: Otrzymany wywar doskonale nadaje się do wszelkich zup, sosów i potraw mięsnych.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-06-13 15:55:37Ok.



Winiary бульонные Winiary бульонные
растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Winiary Винный бульон Winiary Винный бульон
кубиков) в говяжьих кубиках (6 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Winiary бульонные Winiary бульонные
кубики соуса 6 Kostak мясо 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-30
Knorr Кнорр Куриный Knorr Кнорр Куриный
expiry date
2027-08-30
Winiary Виняры кубики Winiary Виняры кубики
бульона 12 Растительные 120 g
43,58zł/kg

price: 5,23 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-28
Winiary Виньяр Winiary Виньяр
Овощной бульон 160 g
49,94zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-07-30
Bulion 120г Bulion 120г
вегетарианец бульон 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-18
Winiary бульонные Winiary бульонные
бульон кубики 12 кубиков говяжий 120 g
56,58zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-03-30
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-03-30
Kucharek Kucharek Barszcz czerwony Kucharek Kucharek Barszcz czerwony
48 g
41,46zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-30
Kucharek Kucharek Żurek śląski Kucharek Kucharek Żurek śląski
46 g
43,26zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Żurek Kucharek Kucharek Żurek
z grzankami 17 g
95,88zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Sos pieczeniowy Kucharek Kucharek Sos pieczeniowy
ciemny 28 g
65,00zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-04-30
Kucharek Kucharek Serowa Kucharek Kucharek Serowa
z grzankami 21 g
77,62zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-03-30
Kucharek Kucharek Ogórkowa Kucharek Kucharek Ogórkowa
z grzankami 13 g
125,38zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5