Owicz Кисло-сладкий соус с лаймом

Łowicz
55
Ok.Owicz Кисло-сладкий соус с лаймом
42Owicz Кисло-сладкий соус с лаймом
Owicz Кисло-сладкий соус с лаймомOwicz Кисло-сладкий соус с лаймом
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

17,98 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397743878

5900397743878

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-10-30 NewCondition
woda, cebula (8 %), koncentrat pomidorowy (7,5 %), cukier, ananas (5 %), marchew, brzoskwinia, zagęszczony sok pomarańczowy, seler naciowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, pędy bambusa (2 %), zagęszczony sok z limonki (0,01 %), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, zioła, ocet spirytusowy, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia270 kJ / 64 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany14 g
w tym cukry13 g
białko1,1 g
sól1,3 g

Seler : Zawiera
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
brand:Łowicz
About the brand:Łowicz Samo najlepsze!
Legally regulated product name:Sos warzywno-pomidorowy z limonką. Pasteryzowany.
Storage:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recipes:Przepis na schab w sosie słodko-kwaśnym z limonką Potrzebujesz: sos słodko-kwaśny z limonką Łowicz, ok. 400 g schabu, 2 łyżki oleju, ok. 3 torebki ryżu, 100 g kruszonych pistacji. 1. Schab pokrój w cienkie plastry, obtocz w kruszonych pistacjach. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z ryżem. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:12:31Ok.



Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
баночка сладкой - кислый 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Familijne Przysmaki Sos boloński Familijne Przysmaki Sos boloński
500 g
12,78zł/kg

price: 6,39 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary чеснок Winiary чеснок
expiry date 2027-03-04
Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
Knorr соус для жареной яркий 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
expiry date 2027-04-23
Roleski Ролески Roleski Ролески
чесночный соус 240 ml
29,13zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-12
Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
мягкий, безглютеновый BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье с лесными ягодами содержанием сахара 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz с низким Łowicz с низким
ананас содержанием сахара джем, 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
джем содержанием сахара персик 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
вишневое варенье содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
черники джем содержанием сахара 280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5