Варенье Stovit клубничное без добавления сахара

Stovit
51Варенье Stovit клубничное без добавления сахара
Варенье Stovit клубничное без добавления сахараВаренье Stovit клубничное без добавления сахара
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

37,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295150335

5903295150335

price: 9,38 zł

9.38 PLN 2027-09-30 NewCondition
truskawki, woda, substancja słodząca - ksylitol, substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna378 kJ/90 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany29 g
w tym cukry2,6 g
alkohole wielowodorotlenowe (poliole)20,8 g
Białko0,6 g
Sól0,03 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry, z ksylitolem, niski IG*, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - rekomendacja, *Wartość IG wykazana w badaniach przez akredytowane laboratorium
Safety warning:Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
brand:Stovit
Legally regulated product name:Dżem z truskawek bez dodatku cukru. Zawiera substancję słodzącą. Produkt pasteryzowany.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Stovit Варенье из Stovit Варенье из
    добавления сахара черной смородины Stovit без 250 g
    41,80zł/kg

    price: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-09-30
    Stovit Варенье Stovit Варенье
    добавления сахара абрикосовое Stovit без 250 g
    37,84zł/kg

    price: 9,46 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Stovit Варенье Stovit Stovit Варенье Stovit
    сахара, с ксилитом Вишневое без добавления 250 g
    41,56zł/kg

    price: 10,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-12-30
    Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
    słodzony 250 g
    43,52zł/kg

    price: 10,88 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    ананас содержанием сахара джем, 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    джем содержанием сахара персик 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Stovit Stovit с Stovit Stovit с
    клубничным вареньем 250 g
    38,04zł/kg

    price: 9,51 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-09-30
    Stovit Стовит Варенье Stovit Стовит Варенье
    из черной смородины 200 g
    31,40zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-30
    Stovit Стовит Stovit Стовит
    Мультифруктовый мармелад 240 g
    22,38zł/kg

    price: 5,37 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-05-30
    Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
    20 g
    57,50zł/kg

    price: 1,15 zł

    PLN
    1
    58
    expiry date
    2027-09-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5