с низким содержанием сахара черники джем

Łowicz
52с низким содержанием сахара черники джем
с низким содержанием сахара черники джемс низким содержанием сахара черники джем
masa netto

masa netto

240 szt.

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za sztukę

0,06 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397012042

5900397012042

price: 14,52 zł

14.52 PLN 2027-05-30 NewCondition
jagody, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy i cytryniany sodu, sporządzono z 60 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia720 kJ/170 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany40 g
w tym cukry40 g
białko0,5 g
sól0 g

Łowicz
About the brand:Łowicz Samo najlepsze
Legally regulated product name:Konfitura ekstra z jagód niskosłodzona. Pasteryzowana.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье с лесными ягодами содержанием сахара 240 g
    59,88zł/kg

    price: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-28
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 240 g
    45,29zł/kg

    price: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol Гербаполь Herbapol Гербаполь
    низким содержанием сахара варенье с вишней очень 240 g
    35,50zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-03-30
    Herbapol Гербаполь Herbapol Гербаполь
    низким содержанием сахара варенье с клубники очень 240 g
    35,50zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Herbapol Гербаполь Herbapol Гербаполь
    сверхнизкого сахара джем с малиной 240 g
    35,50zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-30
    Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
    240 g
    59,71zł/kg

    price: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-30
    Stovit Stovit с Stovit Stovit с
    клубничным вареньем 250 g
    38,04zł/kg

    price: 9,51 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-09-30
    Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
    330 g
    24,21zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    ананас содержанием сахара джем, 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    джем содержанием сахара персик 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    вишневое варенье содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    черники джем содержанием сахара 280 g
    27,96zł/kg

    price: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz Болонский Łowicz Болонский
    соус готов 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5