Delecta 2-1 Гелеобразование сахар 500 г

Delecta Zastosowanie\nDoskonała mieszanka do szybkiego sporządzania niskosłodzonych dżemów i konfitur.

Cechy:
kilka chwil i gotowe! , doskonały do wszystkich owoców
Delecta 2-1 Гелеобразование сахар 500 гDelecta 2-1 Гелеобразование сахар 500 г
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-30

pojemność

cena za kilogram

10,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983019981

5900983019981

price: 5,39 zł

5.39 PLN 2026-10-30 NewCondition
cukier , substancja zagęszczająca: pektyna , regulator kwasowości: kwas cytrynowy , substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu
W zakładzie używane są również jaja oraz surowce zawierające gluten i mleko.
Zastosowanie
Doskonała mieszanka do szybkiego sporządzania niskosłodzonych dżemów i konfitur.

Cechy:
kilka chwil i gotowe! , doskonały do wszystkich owoców
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
съедобные желатин 20 g
149,50zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
27
expiry date 2029-02-28
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
expiry date
2029-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
żelfix 3:01 40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-11-30
Delecta Delecta Желатин Delecta Delecta Желатин
и рыбы 50 г для мяса десертов , овощей 50 szt.

price: 4,50 zł

PLN
1
29
expiry date 2029-03-30
Cykoria Cykoria Żelatyna Cykoria Cykoria Żelatyna
spożywcza 50 g
119,80zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-04-30
Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-01
Amylon Amylon
10 g
711,00zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-03
Amylon Желатиновый Amylon Желатиновый
порошок Amylon BIO 20 g
312,50zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-12-17
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт с chocoloate вкус 670 g
13,42zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт Йогурт 640 g
13,89zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
заменить 500 g
12,76zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт дрожжей 600. g
15,57zł/kg

price: 9,34 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
Delecta Cream Karpatka 250 g
19,56zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
expiry date 2027-06-30
Delecta снежок Delecta снежок
порошок оригинальный десерт 51 g
41,96zł/kg

price: 2,14 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Delecta кексы с Delecta кексы с
стружкой начинкой из шоколадной 280 g
29,79zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5