Delecta

Dżemix 3:1 Delecta to mieszanka żelująca, którą możesz wykorzystać w swojej kuchni podczas przygotowywania różnego rodzaju dżemów, konfitur i przetworów. Jedno opakowanie dżemixu 3:1 wystarcza na przygotowanie przetworów z 1 kilograma owoców. Jeśli chcesz zachować smaki lata, zatrzymać na dłużej soczyste i słodkie owoce takie jak truskawki, wiśnie, jagody, czereśnie, maliny, to postaw na przetwory. W łatwy i przyjemny sposób przygotujesz je z dżemixem. Wystarczy, że dodasz tę mieszankę żelującą do owoców i dosłodzisz cukrem. Przygotowanie dżemów i konfitur z dżemikxem 3:1 daje gwarancję uzyskania idealnej konsystencji. Z tym produktem Delecta zawsze uda Ci się przygotować pyszne przetwory. Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zrobić dżem z wykorzystaniem dżemixu 3:1? Jest to banalnie proste, a radość z przygotowanych przetworów będzie towarzyszyły Tobie i Twoim bliskim jeszcze przez długi czas. Wystarczy, że w pierwszej kolejności przygotujesz sobie Twoje ulubione owoce ( 1 kg) – należy je umyć, pozbawić pestek/szypułek/ogonków, a następnie wymieszać je z dżemixem i zagotować. W kolejnym kroku możesz dodać cukru ( 330 g). Od momentu zagotowania masy, trzymaj garnek na ogniu jeszcze przez dwie minuty. Następnie mieszaj masę aż do zniknięcia z powierzchni białej piany. I to wszystko. Przełóż masę do słoików i gotowe. Smaki lata zamknięte w pysznej postaci – z Delectą zawsze Ci się uda.

masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2028-10-30

pojemność

cena za kilogram

100,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983019974

5900983019974

price: 3,00 zł

buy 30 szt. for 2.96 zł/szt
3.00 PLN 2028-10-30 NewCondition

Cukier, substancja żelująca: pektyny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu; glukoza


Alergeny: Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu


Dżemix 3:1 Delecta to mieszanka żelująca, którą możesz wykorzystać w swojej kuchni podczas przygotowywania różnego rodzaju dżemów, konfitur i przetworów. Jedno opakowanie dżemixu 3:1 wystarcza na przygotowanie przetworów z 1 kilograma owoców. Jeśli chcesz zachować smaki lata, zatrzymać na dłużej soczyste i słodkie owoce takie jak truskawki, wiśnie, jagody, czereśnie, maliny, to postaw na przetwory. W łatwy i przyjemny sposób przygotujesz je z dżemixem. Wystarczy, że dodasz tę mieszankę żelującą do owoców i dosłodzisz cukrem. Przygotowanie dżemów i konfitur z dżemikxem 3:1 daje gwarancję uzyskania idealnej konsystencji. Z tym produktem Delecta zawsze uda Ci się przygotować pyszne przetwory. Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zrobić dżem z wykorzystaniem dżemixu 3:1? Jest to banalnie proste, a radość z przygotowanych przetworów będzie towarzyszyły Tobie i Twoim bliskim jeszcze przez długi czas. Wystarczy, że w pierwszej kolejności przygotujesz sobie Twoje ulubione owoce ( 1 kg) – należy je umyć, pozbawić pestek/szypułek/ogonków, a następnie wymieszać je z dżemixem i zagotować. W kolejnym kroku możesz dodać cukru ( 330 g). Od momentu zagotowania masy, trzymaj garnek na ogniu jeszcze przez dwie minuty. Następnie mieszaj masę aż do zniknięcia z powierzchni białej piany. I to wszystko. Przełóż masę do słoików i gotowe. Smaki lata zamknięte w pysznej postaci – z Delectą zawsze Ci się uda.


Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
съедобные желатин 20 g
149,50zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
27
expiry date 2029-02-28
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
expiry date
2029-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
żelfix 3:01 40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-11-30
REDUCED PRICE -25%
Delecta Delecta 2-1 Delecta Delecta 2-1
Гелеобразование сахар 500 г 500 g
10,78zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-30
Delecta Delecta Желатин Delecta Delecta Желатин
и рыбы 50 г для мяса десертов , овощей 50 szt.

price: 4,50 zł

PLN
1
29
expiry date 2029-03-30
Cykoria Cykoria Żelatyna Cykoria Cykoria Żelatyna
spożywcza 50 g
119,80zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-04-30
Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-01
Amylon Amylon
10 g
711,00zł/kg

price: 7,11 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-03
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт с chocoloate вкус 670 g
13,42zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт Йогурт 640 g
13,89zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
заменить 500 g
12,76zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт дрожжей 600. g
15,57zł/kg

price: 9,34 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
Delecta Cream Karpatka 250 g
19,56zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
expiry date 2027-06-30
Delecta снежок Delecta снежок
порошок оригинальный десерт 51 g
41,96zł/kg

price: 2,14 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Delecta кексы с Delecta кексы с
стружкой начинкой из шоколадной 280 g
29,79zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5