с низким содержанием сахара черники джем

Łowicz
58с низким содержанием сахара черники джем
с низким содержанием сахара черники джемс низким содержанием сахара черники джем
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

27,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397008946

5900397008946

price: 7,83 zł

buy 8 szt. for 7.71 zł/szt
7.83 PLN 2027-06-30 NewCondition
jagody (35 %), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 35 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia604 kJ / 142 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany34 g
w tym cukry34 g
białko<0,5 g
sól0 g

100 % leśnych jagód, bez konserwantów, Polska Marka
brand:Łowicz
About the brand:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Legally regulated product name:Dżem jagodowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany. ** Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.




    Łowicz с низким Łowicz с низким
    ананас содержанием сахара джем, 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    джем содержанием сахара персик 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    вишневое варенье содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье крыжовник Киви содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-06-30
    REDUCED PRICE -10%
    Łowicz Варенье Лович Łowicz Варенье Лович
    содержанием сахара малиновое с пониженным 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье с лесными ягодами содержанием сахара 240 g
    59,88zł/kg

    price: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-28
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    черники джем содержанием сахара 240 szt.

    price: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 240 g
    45,29zł/kg

    price: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz Болонский Łowicz Болонский
    соус готов 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
    баночка сладкой - кислый 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Łowicz китайский Łowicz китайский
    expiry date 2027-11-30
    Łowicz соус для Łowicz соус для
    спагетти 500 g
    17,14zł/kg

    price: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-01-31
    Łowicz клюква , чтобы Łowicz клюква , чтобы
    expiry date 2027-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5