Łowicz

Łowicz Dżem czarna i czerwona porzeczka 200 g

Marka

Łowicz

Cechy

6 kcal w porcji 20 g

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem z czarnych i czerwonych porzeczek. Pasteryzowany. Zawiera substancję słodzącą.

masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

47,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397757424

5900397757424

price: 9,54 zł

9.54 PLN 2027-04-30 NewCondition

owoce (50 %) (w tym czarne porzeczki (35 %), czerwone porzeczki (15 %))
woda
substancja żelująca - pektyny
substancja słodząca - sukraloza
Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu.


Wartości odżywcze
 w 100 gw porcji 20 g
energia 120 kJ / 29 kcal 24 kJ / 6 kcal
tłuszcz < 0,5 g < 0,5 g
w tym kwasy nasycone < 0,1 g < 0,1 g
węglowodany 4,1g 0,8 g
w tym cukry 4,1g 0,8 g
białko 0,6 g < 0,5 g
sól 0,06 g < 0,01 g

Łowicz Dżem czarna i czerwona porzeczka 200 g

Marka

Łowicz

Cechy

6 kcal w porcji 20 g

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem z czarnych i czerwonych porzeczek. Pasteryzowany. Zawiera substancję słodzącą.


Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

price: 11,32 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
Runoland Runoland
expiry date
2027-10-30
Stovit Стовит Варенье Stovit Стовит Варенье
из черной смородины 200 g
31,40zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
Łowicz Łowicz Dżem truskawka Łowicz Łowicz Dżem truskawka
expiry date
2027-05-30
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
expiry date
2027-07-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
ананас содержанием сахара джем, 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
джем содержанием сахара персик 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье с лесными ягодами содержанием сахара 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz с низким Łowicz с низким
клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
вишневое варенье содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
черники джем содержанием сахара 280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
черники джем содержанием сахара 240 szt.

price: 14,52 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
клубничным вареньем содержанием сахара с 240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-30
Łowicz Болонский Łowicz Болонский
соус готов 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5