100% pistacji. 100% przyjemności. Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu. Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-25

pojemność

cena za kilogram

234,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903714934102

5903714934102

price: 37,50 zł

37.50 PLN 2027-06-25 NewCondition
prażone pistacje (100%).
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość odżywcza 2469 kJ/ 590 kcal Tłuszcz 46 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.6 g Węglowodany 18 g w tym cukry 7.7 g Błonnik 10 g Białko 21 g Sól 0.02 g
100% pistacji. 100% przyjemności. Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu. Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
Amaizin Органическая Amaizin Органическая
кокосовая паста Amaizin 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Bio Food Био Пища Bio Food Био Пища
Тахини Кунжутная Паста БИО 180 g
91,28zł/kg

price: 16,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Sante Sante Арахисовое Sante Sante Арахисовое
г масло с кусочками орехов 350 350 g
34,26zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
добавления соли и сахара Арахисовое масло без 360 g
74,03zł/kg

price: 26,65 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO крем с HORIZON Horizon BIO крем с
орехами кешью 350 g
123,63zł/kg

price: 43,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-28
Terrasana Terrasana Крем из Terrasana Terrasana Крем из
жареных орехов кешью БИО 500 g
100,76zł/kg

price: 50,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-03
HORIZON Кунжутная HORIZON Кунжутная
паста Horizon Tahini BIO 650 g
59,17zł/kg

price: 38,46 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
SoWell SoWell SoWell SoWell
кусочками орехов 100% Арахисовое масло с 400 g
32,48zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5