Батом лимон с имбирем в сиропе BIO

Batom

Idealny dodatek do napojów, deserów, słodkich dań. Produkt pasteryzowany.

Батом лимон с имбирем в сиропе BIOБатом лимон с имбирем в сиропе BIO
BIO
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-05

pojemność

cena za kilogram

72,68 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709954915

5907709954915

price: 15,99 zł

15.99 PLN 2027-02-05 NewCondition

cytryna* (41 %), cukier trzcinowy* (40 %), woda, imbir* (1 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 747 kJ / 176 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 43 g
w tym cukry: 40 g
Białko: 0,5 g
Sól: 0,09 g


Idealny dodatek do napojów, deserów, słodkich dań. Produkt pasteryzowany.


Amaizin Amaizin Amaizin Amaizin
собственном БИО соке Ананасовые дольки в 400 g
43,90zł/kg

price: 17,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-26
Sandra Сандра личи в Sandra Сандра личи в
сиропе Без консервантов 565 g
18,27zł/kg

price: 10,32 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-06-15
REDUCED PRICE -10%
Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

price: 7,38 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-12-31
Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
720 ml
24,99zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-12-31
MK МК Половинки MK МК Половинки
персиков в светлом сиропе 820 g
9,74zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-12-31
MK МК Ломтики MK МК Ломтики
ананаса в легком сиропе 565 g
12,71zł/kg

price: 7,18 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-26
Aarts Дольки Aarts Дольки
сиропе БИО персиков Аартс в легком 350 g
47,31zł/kg

price: 16,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-12-01
Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
w lekkim 565 g
12,96zł/kg

price: 7,32 zł

PLN
1
94
expiry date
2027-06-30
Batom Batom
330 ml
87,45zł/l

price: 28,86 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Органический Batom Органический
малиновый сироп 330 ml
81,79zł/l

price: 26,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-09-10
Batom Органическое Batom Органическое
сливовое варенье Batom B / C BIO 270 g
107,37zł/kg

price: 28,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-16
Batom Батом Пищевая Batom Батом Пищевая
сода 1 kg
15,00zł/kg

price: 15 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-03-03
Batom Батом Эритрит Batom Батом Эритрит
500 g
38,74zł/kg

price: 19,37 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-25
Batom Органические Batom Органические
сушеные овощи Batom BIO 75 g
162,13zł/kg

price: 12,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

price: 19,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
Batom Батом Витамин С Batom Батом Витамин С
1000 мг 250 g
62,00zł/kg

price: 15,50 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-01-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5