компот из черной смородины

Hektor
52компот из черной смородины
компот из черной смородиныкомпот из черной смородины
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

16,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000109

5904747000109

price: 14,98 zł

14.98 PLN 2027-06-30 NewCondition
Hektor компот из Hektor компот из
черной смородины 900 g
16,16zł/kg

price: 14,54 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Hektor
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Hektor Гектор Hektor Гектор
    Вишневый компот 900 g
    15,08zł/kg

    price: 13,57 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-10-30
    Hektor Гектор Hektor Гектор
    Клубничный компот 900 g
    11,58zł/kg

    price: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-30
    Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
    сливовый 900 g
    9,99zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Hektor компот Гектор Hektor компот Гектор
    из крыжовника 900 g
    12,04zł/kg

    price: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-08-30
    Rolnik Rolnik
    900 ml
    15,13zł/l

    price: 13,62 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Hektor Hektor Kompot z suszonych Hektor Hektor Kompot z suszonych
    owoców 900 g
    11,52zł/kg

    price: 10,37 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-11-30
    Hektor Гектор Щавель Hektor Гектор Щавель
    рубленый 270 g
    15,48zł/kg

    price: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Hektor Гектор processesed Hektor Гектор processesed
    огурцы Консервы 900 g
    11,10zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-10-30
    Hektor вишневый Hektor вишневый
    компот 720 ml
    14,39zł/l

    price: 10,36 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-09-30
    Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
    морковь 890 g
    8,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-30
    Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
    морковь 460 g
    13,02zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Hektor Гектор пюре с Hektor Гектор пюре с
    чипсов маринованными огурцами 300 g
    14,00zł/kg

    price: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5