с низким содержанием сахара вишневое варенье

Łowicz
55
Smaku bardzo dobryс низким содержанием сахара вишневое варенье
35
Mylna etykietka, co do zawartosci owocowс низким содержанием сахара вишневое варенье
35
Mylna etykietka, co do zawartosci owocowс низким содержанием сахара вишневое варенье
55
Ok.с низким содержанием сахара вишневое варенье
49с низким содержанием сахара вишневое варенье
с низким содержанием сахара вишневое вареньес низким содержанием сахара вишневое варенье
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397006546

5900397006546

price: 6,99 zł

buy 8 szt. for 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
wiśnie (40 %), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia611 kJ / 144 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

100 % polskich wiśni, bez konserwantów, Polska Marka
Safety warning:Produkt może zawierać pestkę i/lub jej fragmenty
brand:Łowicz
About the brand:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Legally regulated product name:Dżem wiśniowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • 2026-03-09 09:20:55Smaku bardzo dobry
  • 2025-04-14 09:33:42Mylna etykietka, co do zawartosci owocow
  • 2025-04-14 09:33:35Mylna etykietka, co do zawartosci owocow
  • Marek , 2024-11-28 15:34:43Ok.



Łowicz с низким Łowicz с низким
ананас содержанием сахара джем, 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
джем содержанием сахара персик 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
черники джем содержанием сахара 280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье крыжовник Киви содержанием сахара 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-06-30
REDUCED PRICE -10%
Łowicz Варенье Лович Łowicz Варенье Лович
содержанием сахара малиновое с пониженным 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
варенье с лесными ягодами содержанием сахара 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz с низким Łowicz с низким
черники джем содержанием сахара 240 szt.

price: 14,52 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-30
Łowicz с низким Łowicz с низким
клубничным вареньем содержанием сахара с 240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-30
Łowicz Болонский Łowicz Болонский
соус готов 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
баночка сладкой - кислый 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz китайский Łowicz китайский
expiry date 2027-11-30
Łowicz соус для Łowicz соус для
спагетти 500 g
17,14zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-01-31
Łowicz клюква , чтобы Łowicz клюква , чтобы
expiry date 2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5