Go On Protein Протеиновый крем с жареным арахисом

Sante

Białkowy krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancję słodzącą.

Go On Protein Протеиновый крем с жареным арахисом Go On Protein Протеиновый крем с жареным арахисом
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-22

pojemność

cena za kilogram

70,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617044815

5900617044815

price: 12,68 zł

12.68 PLN 2027-07-22 NewCondition

Orzeszki ziemne prażone (38%), olej roślinny shea, substancja słodząca: maltitole; koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (mleko) (17,5%), sól morska, emulgator: lecytyny (ze słonecznika); aromat. 


Białkowy krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancję słodzącą.


Bio Food Био Пища Bio Food Био Пища
Тахини Кунжутная Паста БИО 180 g
91,28zł/kg

price: 16,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Amaizin Органическая Amaizin Органическая
кокосовая паста Amaizin 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Sante Sante Арахисовое Sante Sante Арахисовое
г масло с кусочками орехов 350 350 g
34,26zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
добавления соли и сахара Арахисовое масло без 360 g
74,03zł/kg

price: 26,65 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO крем с HORIZON Horizon BIO крем с
орехами кешью 350 g
123,63zł/kg

price: 43,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-28
Terrasana Terrasana Крем из Terrasana Terrasana Крем из
жареных орехов кешью БИО 500 g
100,76zł/kg

price: 50,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-03
HORIZON Кунжутная HORIZON Кунжутная
паста Horizon Tahini BIO 650 g
59,17zł/kg

price: 38,46 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
SoWell SoWell SoWell SoWell
кусочками орехов 100% Арахисовое масло с 400 g
32,48zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-04-30
Sante Тропический Sante Тропический
expiry date 2027-07-17
Sante Sante хрустящие Sante Sante хрустящие
шоколадом мюсли хлопья с бананом 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante хрустящие Sante хрустящие
фрукты 350 г мюсли овсяные хлопья, 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante мюсли Хлопья, Sante мюсли Хлопья,
expiry date 2027-06-23
Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante демерара Sante демерара
неочищенные сахарный тростник 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante демерара Sante демерара
неочищенные маленький сахарный тростник 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5